výtvarný workshop


RÁMUJEME HRAVĚ

kurz je akreditovaný MŠMT 17171/2015-1-494

zajímavé nápady nejen pro učitele MŠ, ZŠ, vv kroužků, inspirace na výtvarné činnosti a tvořivé zdobení rámečků

Aktuální termín:

sobota 10. října 2015, od 10 do 16 hodin.

Kde: ve výtvarné dílně „Malování a kreslení“, Balbínova 28, Praha 2


 

Co bude na programu?

Zdobení rámečků:

Zaměříme se na složitější techniky, které je lepší si vyzkoušet předem v praxi. Zdobení rámečků s využitím různorodých výtvarných technik: asambláž, malování, otisky, broušení, starobylý vzhled. K dispozici budou i abecední a číslicová razítka.

Technika tisku z koláže, reliéfní tisk a polystyrenová razítka:

 Vyzkoušíme jednoduchou metodu tisku bez lisu, kdy si vyrobíme obrázky do rámečků. Využijeme i výtvarné experimentování, kombinování technik a pokusy s materiálem, co bude na místě. To je vždy objevné a zajímavé.

Rám recyklovaný z lepenky:

Výroba rámečku recyklací lepenky, využití prostorového efektu vlnité lepenky, lepení, stříhání, koláž, zdobení.

Paspartování:

Výroba paspart na obrázky, ladění barev s ohledem na paspartované dílo.

Po uplynutí kurzu vám ještě  zašlu na váš e-mail  e-book Rámujeme hravě: 55 stran o tvořivém zdobení rámečků v hodnotě 360,-Kč.

Co říkají účastnice uplynulých setkání:

Děkuji za sobotní kurz, který mi přinesl spoustu dalších námětů pro moji práci s dětmi a hlavně námětů na to, jak dál využít různé techniky. Vše se mi moc líbilo, i to, že se člověk potká se spoustou dalších lidí, kteří se podělí o svoje zkušenosti a všichni máme jeden zájem - tvořit s dětmi.
S pozdravem Romana Necidová
 
Absolvovala jsem Váš kurz v Brně. Bylo to velice příjemné setkání. Dozvěděla jsem se nové nápady a oživila ty známé, ale už třeba zapomenuté. Je každopádně dobré si techniky "zažít". Ještě jednou děkuji.
S pozdravem Jana Dočekalová
Chtěla bych vám moc poděkovat za váš kurz. Mám více jak 30 let praxe, ale dosud jsem se nesetkala s lektorem, který s laskavostí, úctou a pokorou ke všem účastníkům kurzu dovolí "nahlédnou pod pokličku" a podělit se o vzácné zkušenosti... Vážím si vašeho lidského přístupu a přeju vám všechno dobré:) Ludmila Nožičková

 

podrobné informace a místo konání:

Praha

 10. 10. 2015 od 10 do 16 hodin

Ateliér Malování a kreslení, Balbínova 28, Praha 2

Spojení ze stanice Florenc metrem na stanici Muzeum nebo pěšky je to kousek od hl. nádraží. Vvyjdete z metrana stanici Muzeum na ulici Vinohradská. Za zády budete mít Václavské náměstí a budovy Národního muzea. Po Vinohradské ulici minete odbočku na ul. Španělská, a pak odbočíte do leva na Balbínovu. V blízkosti dílny je výtvarná cukrárna a přímo v dílně je i prodejna výtvarných potřeb, kde vás při vstupu nasměrují.

pro mapku klikněte zde:

Co s sebou?

Kromě chuti tvořit a vše si vyzkoušet prakticky se budou hodit přezůvky i pracovní triko nebo zástěra (podle vlastního uvážení)... Malé občerstvení, káva a čaj budou k dispozici. Naproti ateliéru je cukrárna a v blízkosti několik restaurací.  Podle domluvy a aktuálních časových možností můžeme udělat delší či kratší přestávku na oběd. Jídlo na oběd je možné dovézt si s sebou či zakoupit v blízkém obchodě, či zajít do restaurace. Na konci kurzu získáte osvědčení o jeho absolvování.

V ceně kurzu je materiál, 3 kusy rámečků a malé občerstvení. Můžete si donést i vlastní rámeček, pokud máte, třeba i starší, na pokusy. Pokud chcete rámovat nebo paspartovat dětské práce, je možné si je donést. Nejlépe se hodí jednoduché kresby max. vel. A5. Obrázky k paspartování a rámování si budeme i vyrábět pomocí tvořivých technik.

Kdo vás kurzem bude provázet?

Jana Podzemná

Je zkušená lektorka, která pracuje s dětmi různého věku i s dospělými.  Vede výtvarné kroužky a kurzy pro rodiče s nejmenšími dětmi, školáky i předškoláky. Ráda zkouší a kombinuje různé výtvarné postupy, tak aby si tvoření užili děti i dospělí.

Kontaktní údaje: Jana Podzemná, e-mail: j.podzemna@email.cz, tel. 608 644 313

Ano, chci objednat workshop Rámujeme hravě.

Poznámka: pokud bude kurz proplácet zaměstnavatel, vyplňte prosím do kolonek ulice, město, PSČ, firma (organizace), adresa, IČO, přesné fakturační údaje zaměstnavatele.

Cena kurzu: 1700,-Kč

Storno podmínky:


Při včasném odhlášení do 1 dne před konáním kurzu  vracíme 100% částky. Také je možno poslat náhradníka. Při odhlášení 1 den před konáním kurzu  storno 50% částky. Při předem neohlášené neúčasti na kurzu částka propadá. V oprávněných případech je možno při neúčasti domluvit kompenzaci formou  on-line produktů (e-booků ), apod. Vždy je možné se domluvit, pokud neúčast nahlásíte předem. Kurz se pořádá od 5 nahlášených účastníků. V případě malé účasti bude kurz převeden na jiný termín a zaplacená částka za kurz bude  vrácena.