Zbývá ještě potvrdit údaje, přejděte prosím do Vaší emailové schránky, kde najdete email ode mě a klikněte na potvrzovací odkaz.


 

Vaše e-maily jsou u mě v bezpečí, v žádném případě je neposkytuji nikomu dalšímu. Shromažďuji jen údaje nezbytné k odesílání výtvarné inspirace e-mailem, tj. to je emailová adresa.

Z rozesílky se lze kdykoli odhlásit pomocí odkazu uvedeném v každém emailu, pokud Vám to již nebude vyhovovat, případně zjistíte-li, že toto není pro Vás.

Zasílání probíhá cca 1 x do měsíce, během školního roku, tedy od září do června. Emaily mohou obsahovat pdf soubory s návody na tvoření či obrázky, odkazy na aktuality a články s návody na blogu www.vytvarne-navody.cz, čas od času pozvánky na výtvarné kurzy a workshopy, které pořádám či obchodní nabídky a případně propagace mých on-line kurzů nebo knihy.

Váš kontakt bude v mé databázi cca 1 rok, vždy před koncem období Vám dojde připomínka a můžete se rozhodnout, zda chcete pokračovat či nikoliv.

Kdy dojde 1. e-mail?:

Měl by dorazit několik minut po Vašem úspěšném přihlášení (cca do 20 min). Další pak zhruba za měsíc.

Pokud e-maily nechodí i přes přihlášení:

Co dělat, aby k Vám moje e-maily dorazily? Kromě správně zadané e-mailové adresy je potřeba v případě, že e-mail "nedorazí, podívat se, zda nespadl do spamu. Nebo doporučuji i návod pro Seznam a Google níže:

V případě nesnází mi klidně můžete i napsat (jana@vytvarnenavody.cz), pokusíme se tomu přijít na kloub, technika přece jen někdy zlobí...

 

Ještě jednou děkuji za zájem a doufám, že se Vám pravidelná porce inspirace bude hodit k Vašemu dalšímu tvůrčímu využití! Také budu moc ráda, pokud mi napíšete, jaké konkrétní tipy se Vám nejvíce hodí, zda se s něčím potýkáte či potřebujete poradit.

Děkuji

 

Jana Podzemná

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE E-MAILOVÝCH ÚČTŮ: Seznam, Google

Může se stát, že  e-maily nezamíří do složky "doručené", ale do kolonky "hromadné"- u Seznamu nebo "promo akce" - u Googlu.

hromadne

Co dělat?

1/Kontrolovat tyto složky nebo raději označit můj příchozí mail a vložit do složky "doručené". Další  mé zprávy byste už měli najít v "doručených".

2/ Lze také úplně vypnout složku "hromadné"u Seznamu.