workshop VÝTVARNÝ INSPIROMAT

Budeme tvořit, malovat a kombinovat techniky na zajímavá témata, tak abyste techniky mohli využít při práci s dětmi či klienty a čerpat z toho inspiraci po celý rok.

 aktuální termín: sobota 24.8 2019, Brno, Palackého třída 95 , Ateliér malování a kreslení

Cena: 1600 ,- Kč za workshop s materiálem. 

Vyplňte svou objednávku zde:

Poznámka: pokud bude kurz proplácet zaměstnavatel, vyplňte prosím do kolonek přesnou fakturační adresu organizace+ IČO. Pro více osob z 1 organizace mohu vystavit 1 fakturu dle seznamu osob.  Neváhejte mě kontaktovat s dotazy: jana@vytvarnenovody.cz, 725 803 059

arrow

Storno podmínky:


Při včasném odhlášení do 1 týdne před konáním kurzu  vracím 100% částky. Dále při  odhlášení po tomto termínu účtuji storno poplatek 50% částky z ceny kurzu.  Je také možné na kurz poslat náhradníka. V oprávněných případech a ze závažných důvodů je možno při neúčasti domluvit kompenzaci formou  on-line produktů (e-booků ) převedení na jiný termín kurzu apod. Vždy je možné se domluvit, pokud neúčast nahlásíte předem. Kurz se pořádá od 5 nahlášených účastníků. V případě malé účasti bude kurz převeden na jiný termín a zaplacená částka za kurz bude  vrácena. Děkuji  za pochopení při organizaci kurzů.