VÝTVARNÉ WORKSHOPY


 

Jedná se o přátelská výtvarná setkání s bohatým výtvarným programem s akreditací MŠMT. Kurzy rády navštěvují paní učitelky s výtvarným zaměřením, lektorky výtvarných kroužků, družin...prostě všichni příznivci a zájemci o tvoření z dostupných materiálů pomocí netradičních i známých technik. Navíc  v osobitém pojetí tvořivé lektorky. Kurzy trvají 8 vyuč. hodin a většinou se konají v Praze nebo v Brně.

V případě zájmu vás kontaktujeme mezi prvními, jakmile bude vypsán termín kurzu.

Kurzy vede a lektoruje:

Jana Podzemná je zkušená lektorka, která pracuje s dětmi různého věku i s dospělými.  Vede výtvarné kroužky a kurzy pro rodiče s nejmenšími dětmi, školáky i předškoláky. Ráda zkouší a kombinuje různé výtvarné postupy, tak aby si tvoření užili děti i dospělí.

 

Co říkají účastnice uplynulých setkání:

Dobrý večer Jano,
děkuji za sobotní kurz, který mi přinesl spoustu dalších námětů pro moji práci s dětmi a hlavně námětů na to, jak dál využít různé techniky. Vše se mi moc líbilo, i to, že se člověk potká se spoustou dalších lidí, kteří se podělí o svoje zkušenosti a všichni máme jeden zájem - tvořit s dětmi.
S pozdravem Romana Necidová
 
Absolvovala Váš kurz v Brně. Bylo to velice příjemné setkání. Dozvěděla jsem se nové nápady a oživila ty známé, ale už třeba zapomenuté. Je každopádně dobré si techniky "zažít". Ještě jednou děkuji.
S pozdravem Jana Dočekalová
Chtěla bych vám moc poděkovat za váš kurz. Mám více jak 30 let praxe, ale dosud jsem se nesetkala s lektorem, který s laskavostí, úctou a pokorou ke všem účastníkům kurzu dovolí "nahlédnou pod pokličku" a podělit se o vzácné zkušenosti... Vážím si vašeho lidského přístupu a přeju vám všechno dobré:) Ludmila Nožičková