Přijďte se inspirovat a vyzkoušet pestré výtvarné techniky

VELKÝ VÝTVARNÝ WORKSHOP

kurz se jmenuje Výtvarný rok a je akreditovaný MŠMT

Budeme tvořit, recyklovat, malovat, tak abyste techniky mohli využít při práci s dětmi (hlavně předškoláčky a mladšími školáky) a čerpat z toho inspiraci po celý rok.

v sobotu 17.1.2015 v Brně

Co bude na programu?

termín a místo konání:

v sobotu 17.1.2015 od 9.30 do 16:30 hodin

Dům dětí a mládeže, Kořískova 16, Brno-Řečkovice

(Od hl. nádraží cca 20 min. tramvají č. 1. Směr Řečkovice, vystoupíte na zastávce Kořískova, dáte se po chodníku asi 20 m dolů, tam odbočíte doleva. Asi po 20 m se objeví vpravo domeček v bytové zástavbě.) Parkování je možné v přilehlých ulicích nebo parkovištích v okolí.

pro mapku klikněte zde:

Co s sebou?

Kromě chuti tvořit a vše si vyzkoušet prakticky se budou hodit přezůvky i pracovní triko atp.. Malé občerstvení, káva a čaj budou k dispozici. Podle domluvy můžeme udělat delší či kratší přestávku na oběd. Jídlo na oběd je možné dovézt si s sebou či zakoupit v blízkém obchodě, či zajít do restaurace.

 

Patinovaná krabička jako dárek ke kurzu

Společně si nazdobíme a napatinujeme menší dřevěnou krabičku, která bude v ceně kurzu. Použití už bude na vás. Třeba na uložení drobných výtvarných potřeb nebo jiných pokladů, na hraní s dětmi nebo jako dárek. (Obrázek je jen pro ilustraci, krabička je původně od čajové sady.)

Kdo vás kurzem bude provázet?

Jana Podzemná

Je nápaditá lektorka, která pracuje s dětmi různého věku i s dospělými.  Vede výtvarné kroužky a kurzy pro rodiče s nejmenšími dětmi, školáky i předškoláky. Ráda zkouší a kombinuje různé výtvarné postupy, tak aby si tvoření užili děti i dospělí.

Kontaktní informace: Jana Podzemná, e-mail: j.podzemna@email.cz, tel. 608 644 313

Jako první předplatitelé on-line programu Výtvarný rok máte možnost navštívit kurz zdarma.

Můžete tak učinit odepsáním na e-mail, kterým vám přišel tento odkaz a přihlásit se.

Přihlašujte se prosím do 14.1.2015.