Program Výtvarný rok + zasílání námětů zdarma

reference  a zpětná vazba:

Včera jsem si knihy vyzvedla z pošty! Pěkný počin!! Díky moc. Hned jsem balík rozbalila a s dětmi prohlížela a moc se nám všem líbí. Je hezky graficky upravená a obsahově zajímavá - prohlídli jsme si stránku po stránce:o)

Šárka Marxová-Kvochová, výtvarnice, autorka lisu Kulísek

Mockrát děkuji za e-book Auta a šablony k tomu, už s dětmi tvoříme a je to prima, skvělá pomůcka. Výtvarný rok také došel v pořádku, v pohodě jsem otevřela, je to nádhera, vše mít takhle pohromadě.

Alena Svárovská

Dobrý den,Vaše kniha přišla v pořádku. Obsah knihy-Vaše nápady jsou prostě úchvatné. Již brzy se chystám s dětmi v družině nějaké nápady zrealizovat. Své děti z družiny znám a vím, že Vaše vv nápady se jim budou líbit a společně pak budeme tvořit s chutí. Přeji Vám spoustu nových nápadů a jsem moc ráda, že své nápady posíláte dál a děláte tak radost nejen nám, kteří s dětmi tvoříme a stále hledáme něco nového, ale i našim dětem, pro které bude výtvarka zajímavější.

Pavlína Smrčková

Dobrý den, ráda bych poděkovala za všechny zaslané materiály - jsou krásné a inspirující. Jsem učitelka v MŠ a přesně takhle bych s dětmi ráda výtvarku dělala. Moc se těším na vaší knížku. Přeju hodně povedených děl a radost z práce!

Veronika Horáčková, učitelka MŠ

Knížka dnes dorazila a hrozne se z toho těšim až postupne všechno zkusime, kapitola o autech bude jako prvni :).

Eva Brezovianová

Dobrý den, vše v pořádku dorazilo, z šablon jsem nadšená:o)),budu moc ráda za další e - maily.

Jana Kučerová

Dnes mi přišel "Výtvarný inspiromat", což mne velmi potěšilo. Jsem sice už učitelka MŠ v důchodu,přesto ještě učím a výtvarných námětů není nikdy dost,ikdyž za 40 let praxe jich mám poměrně hodně,ale co mne fascinuje, jsou různé techniky a materiály k použití. Moc Vám děkuji za super" KNIHU" a těším se na další tvoření s dětmi. Přeji Vám hodně spokojených uživatelů bezva námětů.

Alena Palkovičová

Pracuji jako aktivizační pracovník v DOZP Osek a Vaše návody jsou pro mne a naše klienty velmi přínosné!

Jana Marešová

Knížka mi minulý týden dorazila a je úžasná. Přesně to jsem potřebovala. Mám kroužek pro předškolní děti a i když jsem toho s nimi už spoustu vyzkoušela, stále je co objevovat. Moc děkuji a těším se na další inspiraci 🙂

Radka Fischová

Mnohokrát děkuji, vše funguje, jsem zaregistrovaná a těším se, až budu listovat Vaší knihou ať už v mailu nebo v tištěné podobě. Měla jste úžasný nápad tyto návody takto nám zprostředkovat, moc děkuji, určitě je s dětmi budu využívat.

Šárka Daušová

Dobrý den, kniha dorazila v pořádku a je úžasná. Určitě bude přínosná k naší další práci. Přeji mnoho dalších nápadů a krásný jarní den.

Markéta Mlčáková, MŠ Medlovice

Velice děkuji za další "nálož" Vašich nápadů. Pracuji ve školství a v současné době vyhledávám jakýkoliv nápad ke tvoření. Mile jsem překvapena Vaším osobním zájmem. Budu ráda za jakoukoliv inspiraci.

Helena

Dobrý den, mnohokrát děkuji, vše funguje, jsem zaregistrovaná a těším se, až budu listovat Vaší knihou ať už v mailu nebo v tištěné podobě. Měla jste úžasný nápad tyto návody takto nám zprostředkovat, moc děkuji, určitě je s dětmi budu využívat. Mějte krásné dny

Šárka Daušová

Dobrý den paní Jano,

náhodou jsem se dostala na Vaše stránky a chci využít nabídky k zaslání speciálně květnového čísla nápadů na hrátky s hlínou. Předem velmi děkuji. Vaše stránky jsou moc hezké, zajímavé a užitečné. Děkuji šťastné náhodě, že jsem je objevila. Přeji hodně radosti z tvoření, nápadů a zážitků

- Lenka Horáková, ZŠ a MŠ Jasenná