workshop VÝTVARNÝ ROK

Budeme tvořit, recyklovat, malovat, tak abyste techniky mohli využít při práci s dětmi či klienty a čerpat z toho inspiraci po celý rok.

 aktuální termín: neděle 27.1 2018, Brno, Palackého třída 95 , Ateliér malování a kreslení

Cena: 1400 ,- Kč za workshop s materiálem. 

Vyplňte svou objednávku zde:

Poznámka: pokud bude kurz proplácet zaměstnavatel, vyplňte prosím do kolonek přesnou fakturační adresu organizace+ IČO. Pro více osob z 1 organizace mohu vystavit 1 fakturu dle seznamu osob.  Neváhejte mě kontaktovat s dotazy: jana@vytvarnenovody.cz, 725 803 059

Storno podmínky:


Při včasném odhlášení do 1 týdne před konáním kurzu  vracím 100% částky. Dále při  odhlášení po tomto termínu účtuji storno poplatek 50% částky z ceny kurzu.  Je také možné na kurz poslat náhradníka. V oprávněných případech a ze závažných důvodů je možno při neúčasti domluvit kompenzaci formou  on-line produktů (e-booků ) převedení na jiný termín kurzu apod. Vždy je možné se domluvit, pokud neúčast nahlásíte předem. Kurz se pořádá od 5 nahlášených účastníků. V případě malé účasti bude kurz převeden na jiný termín a zaplacená částka za kurz bude  vrácena. Děkuji  za pochopení při organizaci kurzů.

  • Vaše údaje jsou v bezpečí

Na tomto webu se pohybujete pomocí zabezpečeného protokolu https. Veškeré vaše údaje a informace jsou zpracovávány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.

  • Zabezpečená platba

Platební transakce probíhají přes zabezpečenou platební bránu Go-Pay.

AKCE kniha Výtvarný inspiromat!

Na workshopy s sebou vozím na ukázku vždy i několik knih. Většinou jsou rozebrány, proto jsem v objednávce přidala i volitelnou možnost, pokud si knihu budete chtít objednat ihned za výhodnější cenu  360 Kč-  250 Kč. Knihy vezmu s sebou na workshop a neúčtuji poštovné. Knihu si na akci můžete prohlédnout a v případě, že ji nevyužijete, prostě mi ji dáte zpět a já vám vrátím 250,-Kč ze zaplacené objednávky.

 

Naviděnou na kurzu!

Po zaplacení budu ještě zasílat podrobné informace o kurzu a místu konání. V případě jakýchkoli dotazů či problémů, např. s vystavením faktury pro zaměstnavatele atp... se na mě neváhejte obrátit. Budu se na vás těšit na kurzu!

Jana Podzemná  jana@vytvarnenavody.cz, 725 803 059