VÝTVARNÝ INSPIROMAT

tištěná kniha

nápady a inspirace na tvoření s dětmi po celý rok


Získejte koncentraci výtvarných návodů na tvoření s dětmi ze snadno dostupných materiálů a mějte vystaráno s inspirací na celý rok...

 • Hledáte praktickou a inspirativní příručku, pomocníka vždy při ruce?
 • Máte rádi přehledné návody s obrázky a fotografiemi?
 • Začínáte s výtvarkou nebo potřebuje spíše osvěžení a dostatek inspirace takzvaně "z jiného soudku"?
 • Vhodné pro předškoláky a 1. st. ZŠ. Přizpůsobit lze i menším dětem či naopak zase starším. Náměty jsou prostě variabilní.
 • Rádi recyklujete, využíváte běžně dostupných materiálů a výtvarných potřeb?
 • Upřednostňujete rozvoj fantazie a tvořivého myšlení prostřednictvím výtvarných činností?

Podívejte se na krátké video, ve kterém listuji knihou.

Vše jsem ověřila v praxi při tvoření s dětmi 🙂

Tvořím s dětmi různého věku ve výtvarných kroužcích a mám ráda pestré kombinace i různé výtvarné techniky. Vycházím i z vlastních zkušeností z malování, tvorby obrazů a dalšího kutění a vyrábění. Věřím, že pro každé dítě může být výtvarná činnost zábavou plnou nových objevů, experimentů i procvičování různých dovedností a rozvíjením představivosti a fantazie. Pokud se Vám taková "výtvarka" líbí, určitě v knize najdete náměty a inspiraci pro vaše děti, do školky, školy, družiny, kroužků i na domácí experimentování. Podle námětů z knihy můžete tvořit i se seniory nebo zdravotně postiženými lidmi.

Jana Podzemná - autorka knihy Výtvarný inspiromat

Objevte v knize svého výtvarného pomocníka:

 • Získáte přehled o kreativních výtvarných technikách a materiálech dostupných na tvoření.
 • Podle přehledných návodů se spoustou fotografií se zorientují jak začátečníci,tak pokročilí.
 • Budete mít zásobárnu námětů na celý rok, kapitoly jsou rozděleny podle ročních období. Nechybí ani kapitolka auta a stroje.
 • Náměty jsou velmi vhodné pro předškoláky a 1. st. ZŠ. Přizpůsobit lze i menším dětem či naopak zase starším. Náměty jsou prostě variabilní.
 • Využijete i při práci se zdravotně postiženými osobami, seniory, atp.
 • Objevíte, jak techniky různě kombinovat a přizpůsobit dle svých záměrů a potřeb.A můžete je dále rozvíjet, fantazii se meze nekladou!

cena knihy je 320,-Kč + poštovné

Reakce čtenářů:

Dobrý den,Vaše kniha přišla v pořádku. Vaše nápady jsou prostě úchvatné. Již brzy se chystám s dětmi v družině nějaké zrealizovat. Své děti z družiny znám a vím, že Vaše inspirace se jim budou líbit a společně pak budeme tvořit s chutí. Přeji Vám spoustu nových nápadů a jsem moc ráda, že své nápady posíláte dál a děláte tak radost nejen nám, kteří s dětmi tvoříme a stále hledáme něco nového, ale i našim dětem, pro které bude výtvarka zajímavější.

Pavlína Smrčková
učitelka

Knihy jsem si vyzvedla z pošty! Pěkný počin!! Díky moc. Hned jsem balík rozbalila a s dětmi prohlížela a moc se nám všem líbí. Je hezky graficky upravená a obsahově zajímavá - prohlídli jsme si stránku po stránce:o)

Šárka Marxová Kvochová
výtvarnice, lektorka

Dobrý den, ráda bych poděkovala za všechny zaslané materiály - jsou krásné a inspirující. Jsem učitelka v MŠ a přesně takhle bych s dětmi ráda výtvarku dělala. Moc se těším na vaší knížku. Přeju hodně povedených děl a radost z práce!

Veronika Horáčková
učitelka v MŠ

Dnes mi přišel "Výtvarný inspiromat", což mne velmi potěšilo. Jsem sice už učitelka MŠ v důchodu, přesto ještě učím a výtvarných námětů není nikdy dost, i když za 40 let praxe jich mám poměrně hodně, ale co mne fascinuje, jsou různé techniky a materiály k použití. Moc Vám děkuji za super" KNIHU" a těším se na další tvoření s dětmi. Přeji Vám hodně spokojených uživatelů bezva námětů.

Alena Palkovičová
učitelka v MŠ

Pracuji jako aktivizační pracovník v DOZP Osek a Vaše návody jsou pro mne a naše klienty velmi přínosné!

Jana Marešová
aktivizační pracovnice pro osoby se zdravotním postižením

Knížka mi dorazila a je úžasná. Přesně to jsem potřebovala. Mám kroužek pro předškolní děti a i když jsem toho s nimi už spoustu vyzkoušela, stále je co objevovat. Moc děkuji a těším se na další inspiraci 🙂

Radka Fischová